Dom

Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd.

Profil firmy

Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd została założona w 2010 roku, która jest profesjonalnym producentem z integracją badań, produkcji i dystrybucji. Zawsze kładziemy nacisk na politykę „skoncentrowaną na ludziach, innowacje technologiczne, zorientowaną na rynek” i dysponujemy zespołem zarządzającym, technologicznym i dystrybucyjnym wysokiej jakości, zaawansowanej technologii i wysokiej wydajności.

Nasze produkty zawierają IPL, system E-light, szybkie usuwanie włosów SHR, odmładzanie skóry SSR, laserowy system usuwania włosów 808nm, system laserowy Q-switch 532/1064 / 1320nm, kriolipolizę, podnoszenie i dokręcanie RF. Nasza działalność obejmuje ponad 100 krajów na całym świecie i posiada kompleksową sieć obsługi posprzedażnej. Posiadamy licencję na import i eksport, a nasze produkty zostały wywiezione do Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej i Europy. Mamy certyfikat CE i ROHS. Dążymy do zapewnienia najlepszych i wysokiej jakości produktów, doskonałego zespołu i dobrych pomysłów, aby spełnić każde specyficzne wymaganie klientów dzięki innowacjom!

Po co kupować maszyny kosmetyczne od Stelle Laser?
1. Maszyny kosmetyczne wyposażone w wysokiej jakości oryginalne materiały: Stelle Laser nawiązał długoterminową współpracę z wieloma dostawcami materiałów światowej marki, takimi jak US Coherent (obecnie US Coherent i niemieckie Dilas to jedna firma, ta sama marka. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić www.dilas.com), Wielka Brytania Fristlight, Francja Schneider, Japonia HCG Hitachi, Włochy Fluidotech, Chiny najlepszy zasilacz IPL Flysec i Dazhi, Niemcy Ebmpapst itp ..

2. System ścisłej kontroli jakości: Aby produkować maszyny o wysokiej i stabilnej jakości, Stelle Laser ma bardzo ścisłą kontrolę od części zamiennych do pracownika, od procedur montażu po test starzenia maszyny. W każdym aspekcie dążymy do najlepszych z najlepszych. Tylko w celu zaoferowania klientom najwyższej klasy urządzeń kosmetycznych.

3. Bezpłatne wsparcie posprzedażowe dożywotnie: Stelle Laser oferuje dożywotnie bezpłatne i pełne wsparcie posprzedażowe. - w tym instalację maszyn, szkolenie laserowe, konserwację maszyn i naprawę maszyn. Kliknij tutaj, aby zobaczyć prawdziwe walizki po sprzedaży z Beijing Stelle Laser.

4. Bezpłatna usługa LOGO: Stelle Laser oferuje bezpłatną usługę logo, która obejmuje umieszczenie logo klienta na powłoce maszyny lub logo na oprogramowaniu maszyny. W przypadku LOGO na obudowie maszyny dostępne są 3 opcje. Klienci mogą wybierać spośród nadruków LOGO, plastikowych past LOGO i pasty metalowej LOGO zgodnie z zapotrzebowaniem
W przypadku LOGO w oprogramowaniu maszynowym wykonamy LOGO w celu animacji, tak aby po włączeniu maszyny, LOGO klienta wyskoczyło jako pierwsze. Przypadki LOGO:

5. Cena fabryczna dla laserowych urządzeń kosmetycznych: Stelle Laser jest profesjonalnym producentem maszyn do pielęgnacji urody, produkty obejmują laser diodowy, IPL SHR i Q switch nd yag laser. Koncentrujemy się tylko na tych trzech typach, a każdy typ robimy najlepiej. Zapewniamy najlepszą cenę fabryczną dla wszystkich naszych maszyn. Aby nasi dystrybutorzy mogli być bardziej konkurencyjni na lokalnym rynku, a nasi klienci końcowi mogą kupować wysoką i stabilną maszynę wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Stelle Laser oczekuje współpracy z Tobą!
Zobacz więcej O nas
nasza firma
Bejing Stelle Laser Technology Co., Ltd jest wiodącym producentem maszyn kosmetycznych z Chin, który powstał w 2010 roku.

Nasze produkty obejmują pełen zakres urządzeń kosmetycznych, takich jak laser diodowy 808nm, laser diodowy 808nm 755nm 1064nm potrójnej długości fali, laser q switch nd yag, IPL SHR OPT E-light i wielofunkcyjna maszyna do pielęgnacji urody łącząca powyższe uchwyty.


Od początku Beijing Stelle Laser traktuje jako motto „orientację na jakość, orientację na klienta i orientację na pracowników!”. Pod tym hasłem ustawiliśmy nasz dział R&D, produkcji i obsługi posprzedażnej.

Po latach rozwoju mamy teraz zaawansowaną linię produkcyjną, stabilnych i wykwalifikowanych pracowników montażowych, zgromadzone doświadczenia technologiczne i doświadczonych pracowników R&D.

Zgodnie z zasadami doskonałej jakości, wysokiej wydajności usług, konkurencyjnej ceny i terminowej dostawy, staliśmy się jednym z najbardziej zaufanych partnerów wielu firm i zdobyliśmy dobrą reputację na całym świecie.

W grudniu 2014 roku firma Beijing Stelle Laser wprowadziła na rynek laser diodowy łączący urządzenie laserowe 2 w 1 Nd : Yag. Jest to pierwsza w Chinach, samodzielnie opracowana maszyna do usuwania włosów i usuwania tatuaży 2 w 1.


W lutym 2015 roku firma Beijing Stelle Laser wprowadziła na rynek laser diodowy łączący IPL.

W kwietniu 2015 roku firma Beijing Stelle Laser z powodzeniem opracowała 4-w-1 mufti-function beauty laser diodowy + E-light + ndyag + RF. Jest to pierwsza i jedyna firma w Chinach, która może wytwarzać kombinację lasera diodowego i innych funkcji w maszynie z 4 uchwytami. Przyjęła modułową konstrukcję, każda funkcja wykorzystuje oddzielne niezależne źródło zasilania, które jest bardzo stabilne i inteligentne.

W 2016 roku firma Beijing Stelle Laser Company rozpoczęła projektowanie i opracowywanie instrumentów do usuwania włosów z większymi plamami i wprowadziła na rynek po rygorystycznych testach i masowej produkcji na początku 2017 r. Obszar plamki ma 15 * 30 mm, a energia 1200 W. Jest to również najbardziej zaawansowana technologia w chińskim przemyśle instrumentów kosmetycznych.

Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd. Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd. Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd. Beijing Stelle Laser Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : STELLE LASER

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Laser diodowy 755nm 808nm 1064nm na sprzedaż dobra jakość Laser diodowy 755nm 808nm 1064nm na sprzedaż dobra jakość Laser diodowy 755nm 808nm 1064nm na sprzedaż dobra jakość Laser diodowy 755nm 808nm 1064nm na sprzedaż