certyfikaty
 • Chiny Beijing Goldenlaser Development Co., Ltd Certyfikaty
  Standard: CE
  Numer: 0P220330.BGDUT21
  Data wydania: 2022-03-30
  Data wygaśnięcia: 2027-03-29
 • Chiny Beijing Goldenlaser Development Co., Ltd Certyfikaty
  Standard: CE
  Numer: ICR Polska/DR/HS220306
  Data wydania: 2022-03-29
  Data wygaśnięcia: 2027-03-28
 • Chiny Beijing Goldenlaser Development Co., Ltd Certyfikaty
  Standard: ISO13485
  Numer: 0P220321.BGDUU06
  Data wydania: 2022-03-21
  Data wygaśnięcia: 2027-03-20
QC profilu

Każda firma głęboko rozumie, że jakość jest podstawową bronią, którą przedsiębiorstwo może wygrać.Jakość jest jednym z czynników, które pomogły firmie osiągnąć sukces, dlatego dążymy do zapewnienia wysokiej jakości biznesu.


Mamy specjalny dział kontroli jakości, testujący każdy pojedynczy sprzęt, od napięcia po wygląd, nasi pracownicy będą ściśle sprawdzać, aby dostarczyć najlepszą i najbardziej stabilną maszynę dla naszych klientów.


Nasze urządzenia są ściśle projektowane i produkowane zgodnie z normą CE, dbamy o każdy detal i jakość.

Zadowolenie klientów jest naszym dążeniem, zapewniamy, że otrzymasz od naszej firmy najbardziej usatysfakcjonowany sprzęt.

Cały proces produkcyjny od surowca do gotowego produktu podlega ścisłej kontroli jakości.Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami UL, RoHs, REACH, SGS. Nasz nr UL: E252099.Możesz być pewien naszej dobrej jakości.

Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się stworzyć bliskie i godne zaufania relacje biznesowe, które pomogą nam wspólnie osiągnąć sukces.

Testy i certyfikacja są przeprowadzane zanim produkt opuści fabrykę, aby zapobiec problemom z jakością.Każdy inspektor jakości jest bardzo doświadczony, aby zapewnić jakość wysyłanych produktów


1. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub cen zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.
odpowiemy na każde pytanie od pierwszego zapytania o nasze produkty, zaoferujemy profesjonalną odpowiedź na temat każdego produktu, aby pokazać to, co chcesz wiedzieć.

2. Dobrze wyszkolone i doświadczone sztaby, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania płynnie po angielsku.
Jeśli masz problemy z użytkowaniem produktu, udzielimy ci bardziej profesjonalnych instrukcji.

3. Obsługa posprzedażna będzie zawsze w drodze!
Jeśli produkt ma jakiekolwiek problemy, zapewnimy ci najlepszą obsługę posprzedażną. Nawet produkty nie są objęte gwarancją, nasza firma będzie oferować specjalną usługę

Przywiązujemy dużą wagę do Kontroli Jakości Produktu.Posiadamy dział Kontroli Jakości.Zakres roboczy Działu Kontroli Jakości obejmuje zakup surowca, części lakierniczych i elektrycznych po ścisłą kontrolę całej maszyny przed dostawą.